KURUMSAL HİZMETLERİMİZ ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ MEVZUAT S.S.S İLETİŞİM    


 


GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI


    olarak iş merkezi, site ve apartmanınızda, mülklerinizin satışı ve kiralama hizmetlerini de yönetiyoruz.

   
birden fazla gayrimenkulü bulunan veya yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız için sunduğu bu hizmet ile gayrimenkullerinizin yönetimini ve onların işletilmesini kolaylaştırıyor. Müşterilerin gayrimenkullerinin satışı, değerlemesi, kiralanması, kira ve aidat bedellerinin ödenmesi takibi ile birlikte yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi konularında yönetim hizmeti sunar.

Emlak Yönetimi

   
birden fazla gayrimenkulü bulunan veya yurtdışında yaşayan yatırımcılara, Türkiye’de sahip oldukları ya da olacakları mülklerin yönetim hizmetlerini vermektedir. Gayrimenkullerin kiralanması, ikinci el satışlarının müşteri adına yapılması, kira bedellerinin toplanması, aksi durumda hukuki süreçlerin başlatılması gibi hizmetlerin aslında müşterinin öncelikleri olduğunun farkındayız. Uyguladığımız etkin yönetim teknikleri ile müşterilerimizin kiralık ve satılık gayrimenkullerin değerini en üst düzeye çıkarıyoruz.

Pazarlama ve Kiralama

    Müşterilerimizin en çok zorlandığı konuların başında gayrimenkullerine kendileri gibi bakabilecek kiracılar bulma konusudur. Biz, bu bilinçle mülk sahiplerine en uygun kiracıları bulabilmek ve kiracı ilişkilerini düzenleyerek sürdürmek için pazarlama ve kiralama planları oluşturur ve en doğru kiralama için müşterimiz ile birlikte hareket ederek en kısa sürede beklenene ulaşırız. Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda, onların adına kira anlaşmasını tüm yönleriyle ele alıp görüşerek kiralama sürecinde her türlü hukuki desteği vermekte ve sonrasında yaşanması muhtemel sorunların her aşamasında müşterilerimizin yanında yer alırız.

Kira Tahsili

    Mülk sahiplerinin karşılaştığı en önemli sorunlardan biri, kiranın ödenmemesidir.
, müşterilerine ait her gayrimenkulün kira tahsil takvimini yakından takip eder. Veri toplama ve analiz yöntemleri ile her gayrimenkul için düzenli bir kira tahsil profili çıkarır. Kira ödemelerinde düzensizlikler saptandığı takdirde, gerekli uyarıları müşteri adına kiracıya yapar. Uyarıların dikkate alınmaması durumunda kira tahsilâtını garantilemek amacıyla kanuni süreler içerisinde hızlı bir şekilde firmamız hukuk müşaviri vasıtasıyla hukuki yollara başvurur. Mülk yönetimi hizmetlerimizi aşağıda sıralandığı şekilde vermekteyiz

• Mülklerinizin hızlı bir şekilde ve güvenli kişilere kiraya verilmesini sağlamak;
•  Kira sözleşmelerini hazırlamak,
• Kira gelirlerini mülk sahipleri adına tahsil etmek,
• Her türlü bina aidatını ve genel giderleri bina yönetimi adına kiracıdan tahsil edilmesini organize etmek,
• Tahliye edilen mülkleri sahipleri adına teslim almak,
• Mülklerin tekrar kiralanmaya hazır hale gelmesini sağlamak,
• Yönetilen binalardaki mülk sahiplerinin senelik gelir vergisi beyannamesini hazırlamak, vb...

2. El Gayrimenkul Satışları

    Mülk sahiplerinin, sahip oldukları mülkleri satmak istemeleri durumunda gerekli pazarlama aktivitelerini yerine getiririz. Pazarlama aktivitelerine ek olarak mülkün değer tespitinin yapılması, piyasa rayiç değerinin belirlenmesi ve en uygun fiyat konusunda müşterinin bilgilendirilmesi ve tüm detayların raporlanmasını yaparız. Değer tespiti ve raporlamadan sonra müşteri ile birlikte hareket ederek en iyi fiyatla mülkün satılması için gerekli pazarlama aktivitelerini belirler ve tüm hukuki süreçleri müşterilerimiz adına yerine getiririz.

Gayrimenkul Bakımı

   
, gayrimenkul bakımı konusunda önlem alıcı bir yaklaşım sergiler. Sorunları daha ortaya çıkmadan belirlemek amacıyla düzenli olarak yerinde denetimler gerçekleştirir. Aynı zamanda, kiracılardan gelen bakım ile ilgili tüm taleplerle ilgilenir. Müşterilerimize ait gayrimenkullerin güvenli ve etkili yönetimi için geniş bir tedarikçi ağı ile çalışmaktayız.


H İ Z M E T L E R İ M İ ZSite Yönetimi
Danışmanlığı


Yönetim Danışmanlığı
Çevre ve Temizlik
Bakım Onarım ve Teknik
Peyzaj ve Bakım
Havuz Bakım
Güvenlik
Sosyal Tesis Yönetimi

Gayrimenkul Danışmanlığı

Emlak
Ekspertiz
Satış
Kiralama
Kira Takip

 


 

 

KURUMSAL    |    HİZMETLERİMİZ    |    ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ    |    MEVZUAT    |    S.S.S    |    İLETİŞİM

 

Adres: Dilmen Mh. Sakarbaba Cd. No:87 Erenler / SAKARYA

Tel-Fax: 444 54 61 (pbx)
E-Mail: bilgi@prosit.com.tr
Gsm: 0533 712 36 98 / 09:00-18:00


 


Bu web sitesi en iyi 1280X1024 P üzeri ekran çözünürlüğü çalışır.

Prosit Logo tasarımı ve bu web sitesi HD alt yapısı kullanılarak oluşturulmuştur: Nux Medya 2012